Head teesõbrad!

ILoveMatcha on perekondlik ettevõte, mille eesmärk on pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga Jaapani matcha rohelist teed ja autentse tee valmistamiseks vajalikke tarvikuid.

ILoveMatcha tarnib üksnes kõrgeima kvaliteediga matcha rohelist teed otse Jaapani kuulsamatest teepiirkondatest: Shizuoka ja Kyoto regiooni Uji mägedest. Iga aasta valitakse parim tseremoonia matcha piirkond, kus saab kõrgeima kvaliteediga matchat. Siinsed teemeistrid on enam kui 1000 aastaga arendanud matcha valmistamise täiuslikkuseni. Öeldakse, et kui kaasaja jaapanlane mõtleb kvaliteetsest rohelisest teest, mõtleb ta just Ujist. Uji niiske kliima, mägine maastik, soojad päevad ning jahedad ööd loovad teetaimedele ideaalse kasvukeskkonna.

Võime uhkusega öelda, et matcha roheline tee, mida Ilovematcha e-poes müüme, on käsitööna kasvatatud ja töödeldud parimaid Jaapani traditsioone järgides. Iga teelehe on teie jaoks valinud asjatundlike meistrite käed. Shizuoka ja Kyoto regiooni matcha on tuntud oma sügava maitse ja aroomi ning erksa rohelise värvi poolest.

Oleme rõõmsad, et matcha roheline tee on järjest tugevamalt kanda kinnitamas ka Eestis - seda pakutakse paljudes söögikohtades ning ka tee ostmisvõimalused on üha laienemas. Lisaks autentsele matcha rohelisele teele saab Ilovematcha e-poest soetada ka esmased tee valmistamiseks vajalikud tarvikud. E-poe valik täieneb pidevalt.

Autentse matcha rohelise tee ja selle valmistamiseks vajalike tarvikute müügi kõrval oleme oma südameasjaks võtnud ka matcha rohelise tee ajaloo, päritolu, kvaliteedi, erinevate kasutusvõimaluste ja jaapani teetraditsioonide tutvustamise laiemalt: Ilovematcha blogist leiate nii ülevaatlikke postitusi kui ka retsepte.

ILoveMatcha meeskond annab endast parima, et oma praeguste ja tulevaste klientide ootustele vastata. Kõik teie ettepanekud on alati oodatud!